Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

;))
...
...
...
piękna bluzka <33
...
...
...
...
która ?
*,*
...
Oversized cardigan
uwielbiam zakolanówki a wy ?
...
hrhrhr !
spódniczka z szyfonu
...
...
...
..♥
love *.*
...
;))
...
mmm
maniaN

maniaN od mniam12

Dodane 23.11 o 12:56
Przypięte z hrhrhr !
Obserwuj

hrhrhr !

Zgłoś naruszenie

anq002

gdzie dostane taką spódniczke? (:

 |  30.11 o 19:08   Pokaż odpowiedzi

asik14

Norweskie wzory

 |  21.11 o 17:14   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: