Więcej zszywek z tablicy

caly ja

hajowe serce
tylko nie w polsce
czy jest inaczej
nawet w lesie
robie opinie to zdjecie wam...
co sadzicie bo sie zastanawiam
male cos a cieszy
zawsze
i do pracy
byle do wiosny i kola w ruch