north_girl

north_girl od xthy

Dodane 10.03 o 22:27
Przypięte z I Love You
Obserwuj

I love You

Zgłoś naruszenie

love0rush

gdzie taki dostanę jeejku śliczny jest ;3

 |  19.10 o 16:38  

basia25035

Pisze się bransoletka przez S a nie przez Z :)

 |  24.07 o 21:57  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: