Więcej zszywek z tablicy

Pomysły

i problem z głowy :)
PROSTY SPOSÓB NA ZABEZPIECZ...
Stylowa zeberaaa ; 3
flakon :)
Fajny efekt :)
komplet wypoczynkowy z ero ...
doska87

doska87 od claudia246

Dodane 5.09 o 13:06
Obserwuj
i problem z głowy :)

i problem z głowy :)

Zgłoś naruszenie

pines93

ja się pytam po co? po pierwsze specjalny spinacz do ramiączek kosztuje ok. 2 zł, po drugie zapięcie stanika na krzyż lepiej wygląda (nawet przy koronce) i nic nie kosztuje, po trzecie kogo to obchodzi czy widać te ramiączka czy nie, podobno teraz specjalnie noszą stanik czarny do białej bokserki a białe ramiączka do czarnej bokserki

 |  2.09 o 21:09  

Angelina_

wydaje mi się, że w bluzkach z koronką to się mija z celem

 |  31.08 o 20:12  

locust

taki spinacz to pewnie niewygodny jak diabli...

 |  31.08 o 13:23  

vixen89

Ja zawsze zapinam ramiączka na krzyż do takich bluzek

3  |  31.08 o 10:46  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: