I te oczka <3
Polubili:
ewa21
klaudyneczka
ewap73
maggie1231
violettocholiczka
jacaa08
mania9722
mamolubiekwiatkixd
sylwiaam
Sweetkiss
oraz 15 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:





HalasliwaZnatury
Fotka z rąsi:D
Karo92
oo ja, śliczności :)
blackberries
oczy!!! <3
Sympatyczna3
cudna dzidzia gratuluje rodzicom ;)
salsa33
to się nazywa miłość ... niestety jest wiele osób które będą z zazdrości niszczyć miłość