Więcej zszywek z tablicy

ulubione

...
;-)
drzewko
...
śliczna ! 
 Chcce takie !
...
~♥~
...
////
,,,
...
i to mój problem...
>.<
pięknykociak*-*
Jaka to rasa*-*
Jaka to rasa?
BOSKA*.*
Słodziak*.*
KOTY PERSKIE MA...
BOSKI;*
<<3
werra0

werra0 od blondynka876

Dodane 20.10 o 20:09
Obserwuj
i to mój problem...

i to mój problem...

Polubili: imaimagine
Zgłoś naruszenie

95ilonka

zbyt dobrze to znam :(

 |  1.11 o 14:50  

Taekwondo_Modniacha

Życie jest skomplikowane, a za niespełnionymi marzeniami się tęskni. Za to na starość będziemy miały co wspominać ;)

2  |  1 20.10 o 22:33  

konto-usunięte

Takie już niestety jesteśmy... :(

2  |  18.10 o 13:28  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: