i uj wam do tego.
!
Polubili:
Wika4ever
annbia
J_a
dariia23
minionek19
Shadowhunter_
Pynia59
asia9646
Darcia226
Kurczak01
oraz 37 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























sowa72
Jak ja "uwielbiam" takie teksty... (ale żeby nie było, to od razu napiszę, że każdy wstawia co chce)