Więcej zszywek z tablicy

Stylówki.

Podoba wam sie ?
Co powiecie na to ?
Założy ktoś ?
Ubrałybyście sie w to ? :>
Idealny
Ubrał by sie ktoś ?
Wakacje już niedługo !!
Co sądzicie ?