Intruz, kto widział ?
ja tak. super :)
Polubili:
muzzza
anima1
kasiasta222
andziula5885
karolina172
Meteora_1
niqsska
monika111343
koreczek163
cykbumbum
oraz 3 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:














Sandra1601
właśnie chciałabym sobie kupić ale już za dużo pieniędzy wydaje na książki w empiku ;P
niqsska
Uwielbiam film, ale książka milion razy lepsza ♥