Ja też nie.
Polubili:
Doomii123
weronika963
Star26
tusiorek1
basiasiasia
simona19986
Amelia6684
d_r_a
suenos_de_colores
ziutek10
oraz 25 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























panterka2606
ja znam... ale zwykle okazuje się, że obudziłam się za wcześnie, kładę się z powrotem i potem nie jest już tak fajnie...