Ja też nie.
Polubili:
carose5
karoline_
simona19986
emo_princesska
smilelife
Amelia6684
Misia123405
Star26
ZuLaczek
Doomii123
oraz 25 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























panterka2606
ja znam... ale zwykle okazuje się, że obudziłam się za wcześnie, kładę się z powrotem i potem nie jest już tak fajnie...