Ja też nie.
Polubili:
Kaasiia
SarAfina
Doomii123
karoline_
simona19986
ZuLaczek
Jualsa
tusiorek1
katicowa0908
ziutek10
oraz 25 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























panterka2606
ja znam... ale zwykle okazuje się, że obudziłam się za wcześnie, kładę się z powrotem i potem nie jest już tak fajnie...