Ja też nie.
Polubili:
smilelife
ZuLaczek
SarAfina
Amelia6684
tusiorek1
Misia123405
katicowa0908
Alcik12
TROCIA
GoldSunset
oraz 25 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























panterka2606
ja znam... ale zwykle okazuje się, że obudziłam się za wcześnie, kładę się z powrotem i potem nie jest już tak fajnie...