Ja też nie.
Polubili:
d_r_a
Doomii123
smilelife
Karola9708
simona19986
Misia123405
wlodzia00
ZuLaczek
ziutek10
Kaasiia
oraz 25 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























panterka2606
ja znam... ale zwykle okazuje się, że obudziłam się za wcześnie, kładę się z powrotem i potem nie jest już tak fajnie...