Ja też nie.
Polubili:
weronika963
karoline_
ZuLaczek
ziutek10
simona19986
GoldSunset
smilelife
lady_m2
SarAfina
Marchefffka
oraz 25 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























panterka2606
ja znam... ale zwykle okazuje się, że obudziłam się za wcześnie, kładę się z powrotem i potem nie jest już tak fajnie...