Ja też nie.
Polubili:
Alizjaa
carose5
sweetsugar7
basiasiasia
TROCIA
Kaasiia
ziutek10
simona19986
suenos_de_colores
_Angela_
oraz 25 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























panterka2606
ja znam... ale zwykle okazuje się, że obudziłam się za wcześnie, kładę się z powrotem i potem nie jest już tak fajnie...