Ja też nie.
Polubili:
sweetsugar7
Marchefffka
ziutek10
Alizjaa
tusiorek1
carose5
Kaasiia
ZuLaczek
Alcik12
_nika99
oraz 25 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























panterka2606
ja znam... ale zwykle okazuje się, że obudziłam się za wcześnie, kładę się z powrotem i potem nie jest już tak fajnie...