Ja też nie.
Polubili:
ZuLaczek
Marchefffka
suenos_de_colores
_nika99
Doomii123
karoline_
smilelife
Misia123405
wlodzia00
Ewi78
oraz 25 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























panterka2606
ja znam... ale zwykle okazuje się, że obudziłam się za wcześnie, kładę się z powrotem i potem nie jest już tak fajnie...