Ja też nie.
Polubili:
TROCIA
wlodzia00
suenos_de_colores
_Angela_
Kaasiia
Misia123405
Jualsa
simona19986
sweetsugar7
weronika963
oraz 25 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























panterka2606
ja znam... ale zwykle okazuje się, że obudziłam się za wcześnie, kładę się z powrotem i potem nie jest już tak fajnie...