Ja też nie.
Polubili:
emo_princesska
ziutek10
karoline_
basiasiasia
weronika963
_nika99
Marchefffka
Karola9708
smilelife
katicowa0908
oraz 25 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























panterka2606
ja znam... ale zwykle okazuje się, że obudziłam się za wcześnie, kładę się z powrotem i potem nie jest już tak fajnie...