Więcej zszywek z tablicy

aaaaaa

...
HAHAH
z dala od pająków :D
...
taaa
żyrafy
żyrafkaa :)
...
dzieci...za to je kochamy;P
:-)
Siedzę i zastanawiam się...
Jeśli masz coś...
Właśnie tak :)
ahahah;dd
no właśnie
Jeżeli nadal jesteś singlem...
Przesada??
paradoksy
przysłowia
...
inaczej nie zasnę...
to fakt ;)
to byłaby jego ostatnia dec...
ja też się boję;(
Oshinek

Oshinek

Dodane 3.05 o 17:07
Obserwuj
ja też się boję;(

ja też się boję;(

Zgłoś naruszenie

luckac

hehe dobre

 |  20.05 o 20:50  

olewka95

ha...ha...

 |  3.05 o 19:39  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: