Ja też tak mam!
:)
Polubili:
_Beany_
SWEETsuza
serdel1
GabrysiaPysia
Malgorzatka_
RudaKaczka
lu20
Orzesze
olakik1
Strawberry562
oraz 30 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























foreversingle
podczas kłótni...jprdl true
sowa72
Zależy jak na to spojrzeć... (a w taki sposób jak na obrazku na ogół myśli młodzież) ja np bardzo bym chciała żeby moja Mama tak do mnie teraz mówiła, mogłaby nawet mówić bez przerwy całą noc, nawet każdą, ale żeby była... ale niestety już jej z nami nie ma...
CiotexDejwa
Hahah dokładnie :D