Więcej zszywek z tablicy

paznokciee :)

ładne:P
Paznokcie
...
cętki :DD
zrób to sama!
jak je zrobić ?
>:)
piękny kolor :)
kwieciste :)
Ana1993

Ana1993

Dodane 30.03 o 7:19
Obserwuj
jak je zrobić ?

jak je zrobić ?

Polubili: m0nka osa91 Dzija5 etoilee Akanksha madzia1206 Madziaa93 caroline1808 Generation gapa oraz 13 innych użytkowników
Zgłoś naruszenie

hazza69

no to tak malujesz caly poznokiec rozowy kolor czekasz az wyschnie, nasteonie bierzesz gabke taka normalna jak do mycia np. naczyn . jak wyschnie ci paznokiec, to wtedy na ta gabke kladziesz rozowy kolor, a obok rozowego niebieski, noi nastepnie nakladasz ta gabke z lakierami( na gabce, ale musisz pamietac ze maja byc obok siebie) i na paznokies to bierzesz jak bedziesz miala takie grudki to bezbarwnym lakierem kilka razy pomaluj, ale musza ci wyschnac paznokcie . :-)

 |  15.04 o 8:52  

olgabem

moze jakis bogatszy opis bo chyba mi nie wyszlo :(

 |  4.04 o 11:00  

Ana1993

aha ok dzieki :)

 |  2.04 o 10:09  

hazza69

musisz miec podklad taki rozowy , czekasz az ci ten podklad wyschnie, a pozniejbierzesz gabke nakladasz rozowy i niebieski tak nakladasz obok siebie i nakladasz to na paznokiec

 |  30.03 o 10:14  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: