Jak łatwo...
..
Polubili:
Hellas26
klaudiaa02
Asiutka989
b_kwwaczynska
czekotubka831
andzia47
Shurei35
wrona007
mala_czarna007
alunia_30
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:





















Shurei35
To prawda, ale jeszcze gorzej jest, kiedy ta osoba wcale nie zrobiła błędu, a i tak została zdeptana. Niestety bardzo częste zjawisko. Oceniamy, a nawet nie chce nam się zrozumieć.
irusia
Gorzej jeśli właśnie chce się komuś pomóc, poświęca się mu swój czas a to ten ktoś nas tylko niszczy...