jak sie podoba?
:)
Polubili:
gabussia
pinkflour312
kroliczek1231
Atagis
FeelizTysia
zunela
Julia29158
Korra
virgo987
ewelineczczka
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:





sceptyk
Ten rysunek mnie trochę przeraża. Dziewczyna ma takie diaboliczne oczy. Dobra mina do złej gry.
celine3
spoko ćwicz, ćwicz, a dojdziesz do perfekcji :)
Korra
Ślicznie :)
lidia888885
emma watson ? a ale i tak pięknie <3
lizka73
super
FeelizTysia
zazdro talentu... pięknie :))
Atagis
ładnie