Jakie piękne
Polubili:
Marzenka1999
monia201
patkuu
mfretka
piss_off_skanky_hoe
KochamCi12
kinaaa99
Anecia_07
MadziuLala
lucy94
oraz 14 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.
17
14
4
#tvdforever Moje serce krwawi ;(
wikunia111 Nadal do mnie nie dotarlo że to już koniec i ze nie pojawią się nowe odcinki ;//
11
3
1
THE KING IS BACK Kai w ciągu 10 sekund uratowa...
sartist20 ja tak samo,tylko dalej nie moge przezyc smierci enzo i tylera
sartist20 juz bym mniej ubolewala nad Bonnie :P
CrazyGirl156 Uwielbiam go <3






