Jakie to proste :)
Polubili:
rudy_lisek_2000
eeeexd
tysia_misia
Heheszkyyy
bejek1
smolary
innadziwna
zunela
gabi777
natkaaa2810
oraz 5 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Niemota
_Zana_
uwielbiam takie ,,poradniki" :) czasem pojawia się takie coś na kwejku, zawsze jak to widzę to mi się śmiać chce :) rysujemy dwa kółka, dwie kreski, wypełniamy środek i mamy gotowy piękny portret :P
Wisienka09
trąba to nos a żadne zwierzę na drugim etapie nie ma nosa ;)
ATka022
Chyba zapomniano dorysować słoniowi trąby!!!