Jakie to przykre...
xD
Polubili:
rufinek
kinga1317
Sezamek
randomteav
chorwatka
iines
elissa666
mnemozynka
pterodaktyl_l
Lovista
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























madzia88
hhaahahhahaah dobre :)
mnemozynka
też tak mam ;)
FranticMadwoman
a jakie prawdziwe! :D