Jakie to przykre...
xD
Polubili:
iines
Poza_Horyzont
kinga1317
kasiula16553
paula_pola
vanilly
elissa666
kawon
mnemozynka
ewcia7321
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























madzia88
hhaahahhahaah dobre :)
mnemozynka
też tak mam ;)
FranticMadwoman
a jakie prawdziwe! :D