Jakie to przykre...
xD
Polubili:
chorwatka
Poza_Horyzont
pterodaktyl_l
DariaAndrzejewska
mnemozynka
SoLucy
bulka18
rufinek
vanilly
agalla5
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























madzia88
hhaahahhahaah dobre :)
mnemozynka
też tak mam ;)
FranticMadwoman
a jakie prawdziwe! :D