Jakie to przykre...
xD
Polubili:
magicznieniemagiczna
jusjus005
Paula142536
DariaAndrzejewska
mnemozynka
ewcia7321
paula_pola
agalla5
Agacia26
Lovista
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























madzia88
hhaahahhahaah dobre :)
mnemozynka
też tak mam ;)
FranticMadwoman
a jakie prawdziwe! :D