Jakie to przykre...
xD
Polubili:
Sezamek
Lovista
agalla5
jusjus005
paula_pola
kasiula16553
Paula142536
chorwatka
randomteav
Poza_Horyzont
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























madzia88
hhaahahhahaah dobre :)
mnemozynka
też tak mam ;)
FranticMadwoman
a jakie prawdziwe! :D