Jakie to przykre...
xD
Polubili:
rufinek
panikake
tissaia
malkuc8512
Sezamek
ewcia7321
kawon
DariaAndrzejewska
Agacia26
bulka18
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























madzia88
hhaahahhahaah dobre :)
mnemozynka
też tak mam ;)
FranticMadwoman
a jakie prawdziwe! :D