Jakie to przykre...
xD
Polubili:
kawon
malkuc8512
Lovista
rufinek
kasiula16553
paula_pola
jusjus005
panikake
ewcia7321
tissaia
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























madzia88
hhaahahhahaah dobre :)
mnemozynka
też tak mam ;)
FranticMadwoman
a jakie prawdziwe! :D