Jakie to przykre...
xD
Polubili:
Agacia26
mnemozynka
Kate_Styles_
ewcia7321
rufinek
kinga1317
Poza_Horyzont
malkuc8512
jusjus005
paula_pola
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























madzia88
hhaahahhahaah dobre :)
mnemozynka
też tak mam ;)
FranticMadwoman
a jakie prawdziwe! :D