Jakie to przykre...
xD
Polubili:
Lovista
Sezamek
Agacia26
jusjus005
randomteav
pterodaktyl_l
DariaAndrzejewska
followyourdreams_
chorwatka
vanilly
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























madzia88
hhaahahhahaah dobre :)
mnemozynka
też tak mam ;)
FranticMadwoman
a jakie prawdziwe! :D