Jakie to przykre...
xD
Polubili:
kawon
ewcia7321
Agacia26
kinga1317
Poza_Horyzont
vanilly
paula_pola
agalla5
chorwatka
malkuc8512
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























madzia88
hhaahahhahaah dobre :)
mnemozynka
też tak mam ;)
FranticMadwoman
a jakie prawdziwe! :D