jeść ,jeść,jeść :D
Polubili:
kimi137
_aniaradomska_
Da_Kota
jarzynka1337
littleblackmoon
Silvatica
sobczak10
AnitaCzmoch
Real_ReOfficial
olgineeek
oraz 15 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




















anad33
Mi przed świętami ubyło 5 kg. a po świetach i sylwestrze 8 kg doszło :(
anad33
Pamiętaj NŻT , pamiętaj NŻT , pamiętaj NŻT :)
kasia25193
mniam....az zglodnialam.I jak tu wytrwac na diecie....
locust
noo
Da_Kota
o bosz.... i dietę szlag trafił ;)