Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

Black and white <3
Najpiękniejsze ♥
Bal ♥
Autumn ♥
<3
Jesień ♥
ollinx3

ollinx3

Dodane 23.09 o 18:18
Obserwuj

Jesień ♥

Zgłoś naruszenie

cherofobia

hahahah ja dziś miałam na sobie prawie identyczny komplet :D tylko zamiast szalika apaszka góralska :D

 |  23.09 o 19:53  

Bucisze16

Dla mnie ideał :)

 |  23.09 o 18:24   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: