Jestem kobietą *_*
Polubili:
WesNatalia
1ania4
Ania241909
paulinka199613
misiopysio234
EkoCymonki
kama260502
inna_inaczej01
mmid
renczkofska
oraz 38 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.
3
1
1
Tumblr girls – idealne dziewczyny czy atak klonów?
Stylowa24 https://www.dlanastolatek.pl/tumblr-girls-idealne-dziewczyny-czy-atak-klonow/
5
2
2
sesja kotecka
10
5
1
...
traveller Nie podoba mi się, zwłaszcza ten makijaż, ale włosy - genialne!
aga05111976 Strasznie to sztuczne ,plastikowe ,makijaż przerysowany i włosy jak peruka,okropne.










julia1324
dokładnie gdyby nie facet nikogo z nas by tu nie bylo ;)
MustEla
Spłodził Cię mężczyzna, Twoją mamę i jej mamę również. Każdego mężczyznę też spłodził mężczyzna... kobiety są silne i dzielne, ale bez mężczyzny, by się nie urodziły.
axson99
Ale gdyby nie mężczyzna nie mogłaby przyjść na świat kolejna kobieta xD
venaa
ale co facet moze za to, ze urodzil sie facetem. Spadlo na niego to nieszczescie o trudno xD