Jestem kobietą *_*
Polubili:
Cukiereczkowa
LiMoNkA1223
mojanatalia
Dreamer1482
cukierkowa_dama
renczkofska
angould
polishdancer2001
EkoCymonki
milena235306
oraz 38 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.










julia1324
dokładnie gdyby nie facet nikogo z nas by tu nie bylo ;)
MustEla
Spłodził Cię mężczyzna, Twoją mamę i jej mamę również. Każdego mężczyznę też spłodził mężczyzna... kobiety są silne i dzielne, ale bez mężczyzny, by się nie urodziły.
axson99
Ale gdyby nie mężczyzna nie mogłaby przyjść na świat kolejna kobieta xD
venaa
ale co facet moze za to, ze urodzil sie facetem. Spadlo na niego to nieszczescie o trudno xD