Więcej zszywek z tablicy

Pomysły

Kiedyś taki zrobię dla pary...
<3
fajne?
żebra
mojego autorstwa
Dobre miejsce na tatuaż ^^
wytłaczanki - co z nich moż...
...
jkj
świetne :D
...
robiłyście tęczowe róże? Na...
365 powodów dlaczego Cię ko...
:-D
Kartka na walentynki :D
Kot...
Pomysł na walentynki
w sam raz na walentynki?;)
Kwiatki
Butelki marzeń
antek__

antek__ od agakostek

Dodane 21.02 o 18:57
Przypięte z jkj
Obserwuj

jkj

Zgłoś naruszenie

paulex

ale fajne :)

 |  7.02 o 15:22  

Lusiek_busiek

styropianowe kulki? chyba wiem jak je wykorzystać

 |  7.02 o 13:52  

aneczka1905

co to ludzie nie wymysla a jak pieknie to wyglada

 |  7.02 o 11:58  

Aguniolek

O...na pewno zrobię to..

 |  23.01 o 12:16  

zizo

jak to jest zrobione??? :D

 |  21.01 o 20:46   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: