już 10 lat..
[*]
Polubili:
durszlak
pipi12
Karola2619
26cassie26
zainteresowana1234
madziaok2
xolaa99x
ewap73
monia13031998
_stilisch_
oraz 72 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
![już 10 lat.. [*]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0426/thb_3614.jpg)


ErrorZycia04
Wierzenie we wszystko co ma przekaz i podpis znanej osoby ... :D
gabubu83
nie ma lepszego od Jana Pawła Drugiego [*]
Nagisa97
hehe pamietam jako dziecko jak mama wolala do telewizora i ogladalismy pielgzymki..no i pamietam ostatnia jego droge...Nowi papieze nigdy niezastapia jana pawla II, on byl najlepszym papiezem <3
kasiulqa92
bez Niego wszystko wydaję się bez sensu..... :(
nonka2010
;( tęsknimy