Kilka...
.
Polubili:
madziox
Olciaa181
Wikusia9952
_poziomeq_
Eiickey
szakalxd
RoNi3
Andzix01
Natalsia24827
Sandri_x
oraz 233 innych użytkowników
lennyk
Kiedyś miałam przyjaciółkę, z którą przyjaźniłam się od dziesięciu lat. Trochę gadamy ze sobą, ale to już nie jest to co kiedyś. Mimo to, nie żałuję. Mam z nią super wspomnienia, ale nie chcę się pchać drugi raz do tej samej rzeki, dlatego nie oceniam tego tak negatywnie.
madziaszczepanik
skąd ja to znam :-(
Kira91
Jeżeli tak wyglądają to nie miało się żadnej.
wiiiikiiiii
Znam ten ból
malami192
znam to...po niecałych 7 latach straciłam przyjaciela...nie rozmawiamy, jedynie przez wzgląd na stare czasy składamy sobie życzenia urodzinowe. Tyle mi pozostało...
Alena1
Oj tak... tez to znam ( niestety )
Kaka123G12
To straszne, kiedy dowiadujesz sie , że ktoś tak ważny dla ciebie, nagle z dnia na dzień zapomina o tobie...
ATka022
Ja też.
Użytkownicy także przypinają:







Zaloguj się, aby dodać komentarz.