Więcej zszywek z tablicy

paznokietki <3

cisza , spokój , semilac <3
*.*
szary + srebrny <3
....
white&gold
....
wiosenne
kolorowe (:
klasyczne
Semilac w domowym kąciku (:
Semilac 127
Foczi

Foczi

Dodane 16.02 o 23:40
Obserwuj
klasyczne

klasyczne

Polubili: ania15_8
Zgłoś naruszenie

lolopolo

Mi się szczerze nie podobają są za krótkie i przebija płytka paznokcia. To mi nawet nie wygląda na hybrydę.

 |  16.02 o 23:56   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: