klawiatura
Polubili:
jerzy040888
tyktyktyk
rafal
NuCha__
Yuuka
paula064
fioletowaczern
kobooskowa
Sadsytka
Agacia26
oraz 31 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























gabriella_0305
Przynajmniej okruszki się nie wpychają... :D:D
wika170397
...i czy wygodne
__Tynka__
pewnie sie wyświetlacz zepsuje szybko
Patryszja133
Fajne. Ale czy użyteczne ?
minutka90
chcę ją!!!