klawiatura
Polubili:
Sadsytka
misia2508
Agacia26
MagorzataGobiowska
kamija2
didisiaaa
lessi122
kasma
jerzy040888
BlackRose
oraz 31 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























gabriella_0305
Przynajmniej okruszki się nie wpychają... :D:D
wika170397
...i czy wygodne
__Tynka__
pewnie sie wyświetlacz zepsuje szybko
Patryszja133
Fajne. Ale czy użyteczne ?
minutka90
chcę ją!!!