klawiatura
Polubili:
misia2508
jula55
BlackRose
dusia1550
martyska11221
NuCha__
wika170397
kasma
juwer96
kamija2
oraz 31 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























gabriella_0305
Przynajmniej okruszki się nie wpychają... :D:D
wika170397
...i czy wygodne
__Tynka__
pewnie sie wyświetlacz zepsuje szybko
Patryszja133
Fajne. Ale czy użyteczne ?
minutka90
chcę ją!!!