klawiatura
Polubili:
gosiuuunia24
pala1992
bikopija
kamija2
kobooskowa
wika170397
izagd2121
karola200255
magy
jula55
oraz 31 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























gabriella_0305
Przynajmniej okruszki się nie wpychają... :D:D
wika170397
...i czy wygodne
__Tynka__
pewnie sie wyświetlacz zepsuje szybko
Patryszja133
Fajne. Ale czy użyteczne ?
minutka90
chcę ją!!!