Więcej zszywek z tablicy

Pyszności

...
Malinowa chmurka Składniki ...
diet
...
torcik :)
domowy milkshake
Galaretka z szynką i kurcza...
...
Ciasto Blue Velvet Forma – ...
Pyszności <3
kod
jeden hamburger jeszcze nik...
Naleśniki amerykańskie
Naleśniki na maślance – pro...
Maliny nadziewane czekoladą...
...
Tort różany OMBRE.Przepis p...
Red Desperados <3
Tort czekoladowyy ♥
Ciasto Kubanka
Ciasto w kolorach tęczy
...
Tort adwokata
Serowy torcik kawowo malinowy
Chocolate pie ♥
SERNIK LATTE MACCHIATO BEZ ...
Bon_Bon

Bon_Bon od Athelas

Dodane 9.01 o 20:37
Przypięte z kod
Obserwuj
kod

kod

Polubili: sweetdreams7391
Zgłoś naruszenie

Wisienka09

weź teraz to spamiętaj

 |  23.01 o 23:06  

fmonikka

ja slyszalam, ze gdy sztucce sa polozone na godzinie 5 tzn koniec konsumcji a gdy sa na krzyz tzn ze przerwa :)

2  |  17.01 o 21:59  

zainteresowana1234

dlaczego jak gotuje to mama odkłada sztućce jak na ostatnim obrazku? :(

1  |  14.01 o 12:01  

marzena2464

jakkolwiek nie dołożysz u babci i tak masz gwarantowaną dokładkę :D

31  |  8.01 o 9:52  

E_Go

bzdury !!!

2  |  1 8.01 o 5:50  

Lilchen

bzdura, kazdy na swiecie wie Ze na 16:20 jest oznaka skonczonego jedzenia

7  |  2 7.01 o 21:05   Pokaż odpowiedzi

dzikaszelma

aj tam u mnie i tak wszystko odwrotnie ;)

4  |  5.01 o 21:00  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: