kolczyki przesada?
:)
Polubili:
valentine666
olkaalexis
JustDream
mmeg
whoopwhop
wola18
Luna151
kaja9999
kinia1818
sadness
oraz 150 innych użytkowników
magdalenakaczor99
wie moze ktos gdzie moge dostac te kolczyki w kwiatuszki ?
Charita
Za dużo tego.
SUZAN2002
jak dla mnie sweet
truuskawkaa
Fajnie to wygląda, ale sama bym tak nie chciała*
truuskawkaa
Fajniej
olla9494
bardzo fajnie to wygląda,ej tez tak chce :-D
paati122
Kolczyki ładne ,ale według mnie jest ich za dużo :)
kamyla1414
wiocha ; )
konto-usunięte
tragus najładniejszy <33
little_blondi
ja bym zostawiła tylko te po zewnętrznej stronie ucha :)
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.