konwalie <3
Polubili:
Magdalena2001
roseeana
Monka22
kasiulek2596
Ockaaa21
melisssa2020
ayo102
xXAlTrAXx
Tori66
me07
oraz 17 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.
15
10
0
Uwielbiam konwalie. I ten zapach :D Niestety zn...
ammloska Ja też uwielbiam konwalie, szkoda, że tylko w maju są dostępne.















locust
uwielbiam zapach
inspiracjanazszywce
konwalia jest moim ulubionym kwiatem. .. była moim kwiatem przewodnim na moim ślubie(dawno temu gdy nawet nie było mowy o kwiatach i kolorach przewodnich) i po dziś dzień uwielbiam ich zapach,kolor i ten naturalny i piękny ,, dzwoneczek'' mają coś w sobie i tyle♡♡♡♡
roseeana
Uwielbiam konwalie :)
justinex333
i pod ochroną ;)
inspiracjanazszywce
cudowne♡♡♡