koraliki
Polubili:
agatabielak
niemanicku
dajmentosa
patrikijaa
zlotarybka
aniadel
mala88
magda831
Pati6262
Dagura
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:





emcia0504
fajne
bywabywa
już mam :)))) pięknie wyszła :))
pinacollada
dziewczyny, jak to "przykleić" do tego drucika? :)
Pati6262
Na początku miałam małe problemy, no ale im bliżej końca tym szło lepiej:) efekt rewelacyjny :))) nie sądziłam, że tak ślicznie wyjdzie. Mam na czerwonej wstążce.
agnnie
Elegancja :)