koraliki
Polubili:
mala88
Marzenia2604
klaudia0718
tiziak
karookarolina
DisgraceTea
myszkawercia
robaczek13
zlotarybka
soltysinka
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:





emcia0504
fajne
bywabywa
już mam :)))) pięknie wyszła :))
pinacollada
dziewczyny, jak to "przykleić" do tego drucika? :)
Pati6262
Na początku miałam małe problemy, no ale im bliżej końca tym szło lepiej:) efekt rewelacyjny :))) nie sądziłam, że tak ślicznie wyjdzie. Mam na czerwonej wstążce.
agnnie
Elegancja :)