koszulka - plnylala.
makarska - polecam
Polubili:
clumsy
beacia_acia
ruda1998xd
alexandra19975
lovelyalice
Fashionistka022
love_mini
Niunia_21
Użytkownicy także przypinają:









Fashionistka022
Ale tam pięknie ! Już widzę po zdjęciu:)
nikolinaaa
kkaylie jest pięknie, nie chce sie wracac :)
kkaylie
byłam tam..... zazdroszczę, tam jest jak w raju ;-)