ktora by tak chciala?
<3
Polubili:
BeAfraid13
lilirosental
black_mirror
pogrebin
wszystko99
sylwia5042
justblonde
SweetShrew
perfekcionistka96
ciasteczkowy_maniak
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























viki19
Na pierwszą rocznicę ślubu miałam podobnie, tylko zabrakło wazonów i kwiaty były w kuflach na piwo.
elja90
Takie życie z ogrodnikiem
workout21
Łatwiej byłoby zapytać która by tak nie chciała;)
sartist20
tak jak nie lubie kwiatów to to akurat by mnie zachwycilo
nelka1998
Gdyby to byla pizza...