ktora by tak chciala?
<3
Polubili:
Paolka_x3
pogrebin
misia9322
ponus21
Zuzanna7
xteenagedreamx3
Lidusia54
goooooosiaczek
baronek7
catiii
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























viki19
Na pierwszą rocznicę ślubu miałam podobnie, tylko zabrakło wazonów i kwiaty były w kuflach na piwo.
elja90
Takie życie z ogrodnikiem
workout21
Łatwiej byłoby zapytać która by tak nie chciała;)
sartist20
tak jak nie lubie kwiatów to to akurat by mnie zachwycilo
nelka1998
Gdyby to byla pizza...