ktora by tak chciala?
<3
Polubili:
lovelyalice
sylwia971111
ponus21
agaw1401
mascarpone
sinderella
cherry6998
ciasteczkowy_maniak
BeAfraid13
klaudiagata
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























viki19
Na pierwszą rocznicę ślubu miałam podobnie, tylko zabrakło wazonów i kwiaty były w kuflach na piwo.
elja90
Takie życie z ogrodnikiem
workout21
Łatwiej byłoby zapytać która by tak nie chciała;)
sartist20
tak jak nie lubie kwiatów to to akurat by mnie zachwycilo
nelka1998
Gdyby to byla pizza...