Która ładniejsza?
:)
Polubili:
domicella
Eddis
pandusia99
qwinduck
Mayx3
TheVeronicaQueen
etoilee
nutkafantazji
dziaa
rufinek
oraz 10 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























magdabialystok1361
mam tą jasną
rufinek
gdzie kupilas
etoilee
prawa ;)
vixen89
obie śliczne, chyba nie umiałabym się zdecydować :) Chociaż mama zawsze mi powtarza, że ładniej mi w jasnych kolorach ;P
rokita8
Lewa zdecydowanie :)
qwinduck
lewa <3