Która ładniejsza?
:)
Polubili:
MoniaaG
dziaa
pandusia99
Kolczatka15
etoilee
magdapasek1
qwinduck
rufinek
nutkafantazji
Mayx3
oraz 10 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























magdabialystok1361
mam tą jasną
rufinek
gdzie kupilas
etoilee
prawa ;)
vixen89
obie śliczne, chyba nie umiałabym się zdecydować :) Chociaż mama zawsze mi powtarza, że ładniej mi w jasnych kolorach ;P
rokita8
Lewa zdecydowanie :)
qwinduck
lewa <3