Która ładniejsza?
:)
Polubili:
pandusia99
nutkafantazji
Kolczatka15
MayKayla
qwinduck
DiAnA10
AugustPerfect
Zuzanna7
etoilee
TheVeronicaQueen
oraz 10 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























magdabialystok1361
mam tą jasną
rufinek
gdzie kupilas
etoilee
prawa ;)
vixen89
obie śliczne, chyba nie umiałabym się zdecydować :) Chociaż mama zawsze mi powtarza, że ładniej mi w jasnych kolorach ;P
rokita8
Lewa zdecydowanie :)
qwinduck
lewa <3