Która ładniejsza?
:)
Polubili:
Eddis
MoniaaG
Zuzanna7
Mayx3
DiAnA10
etoilee
nutkafantazji
vixen89
pandusia99
dziaa
oraz 10 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























magdabialystok1361
mam tą jasną
rufinek
gdzie kupilas
etoilee
prawa ;)
vixen89
obie śliczne, chyba nie umiałabym się zdecydować :) Chociaż mama zawsze mi powtarza, że ładniej mi w jasnych kolorach ;P
rokita8
Lewa zdecydowanie :)
qwinduck
lewa <3