Więcej zszywek z tablicy

Pomysły

pięknie
Co myślicie o dodawaniu tu ...
Która najlepsza ?
Kto tak miał ?
Sprawdzony sposób polecam !
Co myślicie ?
xXCryBabyXx

xXCryBabyXx

Dodane 28.06 o 21:20
Obserwuj
Która najlepsza ?

Która najlepsza ?

Zgłoś naruszenie

czarnazmora

dla mnie najlepszy odcień jest na obrazku w prawym górnym rogu :)

 |  28.06 o 23:52  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: