Więcej zszywek z tablicy

Buty

*-*
boskie
._.
x    x
   o
Boskie
Piękne <3
...
Omomom
Które lepsze???
Doskonale na chłodne wieczory
_Britney_

_Britney_

Dodane 14.01 o 15:32
Obserwuj
Które lepsze???

Które lepsze?

??

Polubili: tyska8385
Zgłoś naruszenie

_Britney_

strona na fb www.deezee.pl

 |  15.01 o 13:49  

Gianna_xoxo

te czerwone...wie ktoś gdzie takie można kupić? :)

 |  15.01 o 13:35  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: