którego bierzcie?
;)
Polubili:
ilovetoenjozlife
xoxo2
remindmewhoiam
cookiemonsterx3
anabel1234
Eddis
karo3005
natka388
flashy
Użytkownicy także przypinają:












Hazzaconda
najlepszy ten z Iphone i pierwszy z prawej *.*
PozytywniePierdolnie
szczerze? Szesciopaki zajebiste ale twarze... niezaladne ;)