którego bierzcie?
;)
Polubili:
karo3005
xoxo2
remindmewhoiam
anabel1234
Eddis
natka388
ilovetoenjozlife
cookiemonsterx3
flashy
Użytkownicy także przypinają:












Hazzaconda
najlepszy ten z Iphone i pierwszy z prawej *.*
PozytywniePierdolnie
szczerze? Szesciopaki zajebiste ale twarze... niezaladne ;)