którego bierzcie?
;)
Polubili:
natka388
xoxo2
cookiemonsterx3
Eddis
ilovetoenjozlife
anabel1234
flashy
remindmewhoiam
karo3005
Użytkownicy także przypinają:












Hazzaconda
najlepszy ten z Iphone i pierwszy z prawej *.*
PozytywniePierdolnie
szczerze? Szesciopaki zajebiste ale twarze... niezaladne ;)