którego bierzcie?
;)
Polubili:
Eddis
remindmewhoiam
flashy
anabel1234
karo3005
ilovetoenjozlife
natka388
cookiemonsterx3
xoxo2
Użytkownicy także przypinają:












Hazzaconda
najlepszy ten z Iphone i pierwszy z prawej *.*
PozytywniePierdolnie
szczerze? Szesciopaki zajebiste ale twarze... niezaladne ;)