Który wybieracie?
?? :)
Polubili:
lunaalasky
pavliniak
paulinka77110
KoloroweWlosyy1
Fluorescence
pyhatunturi
karola23377
mniam12
agacia33
lula_patula
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























elbe
w deezee też chyba są teraz podobne.
fisher96
panicstation ja kupiłam taki w paski niebiesko-białe w sklepie sinsay ;)
panicstation
gdzie można takie dostać ? ;)
Asiczka02
niebieski w paski, coral i mięte
ape
żaden;/
pyhatunturi
wszystkie!