Który wybieracie?
?? :)
Polubili:
adusiakulusia
KoloroweWlosyy1
Alodonita
darkmargo
Adrianna15
ciasteczkowa6
Allwantisyou
paulinka77110
Smerfetka77
TheVeronicaQueen
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























elbe
w deezee też chyba są teraz podobne.
fisher96
panicstation ja kupiłam taki w paski niebiesko-białe w sklepie sinsay ;)
panicstation
gdzie można takie dostać ? ;)
Asiczka02
niebieski w paski, coral i mięte
ape
żaden;/
pyhatunturi
wszystkie!