Który wybieracie?
?? :)
Polubili:
lunaalasky
lula_patula
adusiakulusia
Alodonita
Fluorescence
kololowaa1xD
karola23377
Allwantisyou
ciasteczkowa6
TheVeronicaQueen
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























elbe
w deezee też chyba są teraz podobne.
fisher96
panicstation ja kupiłam taki w paski niebiesko-białe w sklepie sinsay ;)
panicstation
gdzie można takie dostać ? ;)
Asiczka02
niebieski w paski, coral i mięte
ape
żaden;/
pyhatunturi
wszystkie!