ktoś ćwiczy?
Polubili:
Unattainable4
Foreveryoung545
magdaszostak94
Ejzja
sylwiaaxoxo
julja18
crazyjaa
Iccana
agula94
kashii87
oraz 4 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:








jula210
od tego poniedziałku?
meeessa
ja cwicze od poniedzialku ( we wt. nie cwiczylam) na rowerku domowym. schudlam juz 2 kg ;) i mam zamiar jeszcze wiecej schudnac ;>jak cos to pytajcie.