ktoś ćwiczy?
Polubili:
aga20x
julja18
marti12998
kashii87
Unattainable4
Foreveryoung545
sylwiaaxoxo
Iccana
magdaszostak94
Ejzja
oraz 4 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:








jula210
od tego poniedziałku?
meeessa
ja cwicze od poniedzialku ( we wt. nie cwiczylam) na rowerku domowym. schudlam juz 2 kg ;) i mam zamiar jeszcze wiecej schudnac ;>jak cos to pytajcie.