Ktoś próbował?
;)Xd
Polubili:
domcia24
ezilka99
miodek13
2002marta
SiQ
YellowBanana
smerfeta
julia68
Wercia251
Sylwiczka08
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


























Czaplusia1
Ja wypróbowałam na okularach, ale to była naprawdę mała rysa:-)
Alisiia
Wypróbowałam i nie zauważyłam znaczącej różnicy. Lepiej dobra folia i chronić przed faktem żeby potem nie mieć takich problemów ;p
xxKingaxd
działa? :O