Ktoś próbował?
;)Xd
Polubili:
miodek13
Sylwiczka08
Wercia251
sometimes_
julia68
SiQ
domcia24
smerfeta
2002marta
YellowBanana
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


























Czaplusia1
Ja wypróbowałam na okularach, ale to była naprawdę mała rysa:-)
Alisiia
Wypróbowałam i nie zauważyłam znaczącej różnicy. Lepiej dobra folia i chronić przed faktem żeby potem nie mieć takich problemów ;p
xxKingaxd
działa? :O