Ładne włosy :)
Polubili:
olusia5692
mrsnatali
anczelson
Salii123
ula18
magpy
helven
my_inspirations
kaolcia989
pt92
oraz 96 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



lidka508
wlasnie zastanawialm sie nad scieciem swoich wlosow a ta fryzurma na prawde ladna
Krysia2012
bardzo ładne
Kurzasia00
ja mam takie