Ładne włosy :)
Polubili:
magduska25
gosiaa66
Pheebs
blekitnookablondi
ordinaryordinary
oli369
kimm1973
mysia1412
anecinka
cohle
oraz 96 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



lidka508
wlasnie zastanawialm sie nad scieciem swoich wlosow a ta fryzurma na prawde ladna
Krysia2012
bardzo ładne
Kurzasia00
ja mam takie