Ładne włosy :)
Polubili:
alicjanawror13
gieen
Ania_1234
Franceska89
Ulley
paciaaa19
balamucka
siania93
eternity01
buteleczka111
oraz 96 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



lidka508
wlasnie zastanawialm sie nad scieciem swoich wlosow a ta fryzurma na prawde ladna
Krysia2012
bardzo ładne
Kurzasia00
ja mam takie