Ładne włosy :)
Polubili:
jessiemary
my_inspirations
carmeloveice
ordinaryordinary
madzia_lena52
anecinka
oli369
kask0o
19myszka98
Rimada
oraz 96 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



lidka508
wlasnie zastanawialm sie nad scieciem swoich wlosow a ta fryzurma na prawde ladna
Krysia2012
bardzo ładne
Kurzasia00
ja mam takie