Ładne włosy :)
Polubili:
kiniam123
roseeana
x_patka
wwwangelawww11
olusia5692
Percello
kask0o
Pheebs
Rimada
xoxokwiat
oraz 96 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



lidka508
wlasnie zastanawialm sie nad scieciem swoich wlosow a ta fryzurma na prawde ladna
Krysia2012
bardzo ładne
Kurzasia00
ja mam takie