Ładne włosy :)
Polubili:
liimonqqa
martynaiamelka
anecinka
wwwangelawww11
carmeloveice
scypecka
balamucka
dominisiamisia
T91
klaudiaa02
oraz 96 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



lidka508
wlasnie zastanawialm sie nad scieciem swoich wlosow a ta fryzurma na prawde ladna
Krysia2012
bardzo ładne
Kurzasia00
ja mam takie