Ładne włosy :)
Polubili:
dominisiamisia
navyblue
Salii123
Kassb
Sasza12321
kolorowa99
pt92
wwwangelawww11
zperspektywynieba
12sylwia34
oraz 96 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



lidka508
wlasnie zastanawialm sie nad scieciem swoich wlosow a ta fryzurma na prawde ladna
Krysia2012
bardzo ładne
Kurzasia00
ja mam takie