Ładne włosy :)
Polubili:
mmid
Hankah1
olusia5692
mikunia131313
gosiaa66
kaolcia989
ol_czi
wera609
Pheebs
klaudiaa02
oraz 96 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



lidka508
wlasnie zastanawialm sie nad scieciem swoich wlosow a ta fryzurma na prawde ladna
Krysia2012
bardzo ładne
Kurzasia00
ja mam takie