Ładne włosy :)
Polubili:
patusia2297
Liliawodna
mysia1412
Sasza12321
kaolcia989
ordinaryordinary
paula0092
madzia_lena52
Kassb
kask0o
oraz 96 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



lidka508
wlasnie zastanawialm sie nad scieciem swoich wlosow a ta fryzurma na prawde ladna
Krysia2012
bardzo ładne
Kurzasia00
ja mam takie