Ładne włosy :)
Polubili:
magduska25
kaerteraz
Wroneczka_xd
mysia1412
martynaiamelka
Kassb
anecinka
szyszak01
buteleczka111
madzia_lena52
oraz 96 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



lidka508
wlasnie zastanawialm sie nad scieciem swoich wlosow a ta fryzurma na prawde ladna
Krysia2012
bardzo ładne
Kurzasia00
ja mam takie