Ładne włosy :)
Polubili:
jessiemary
_Czarna_Panna_666
mysia1412
anczelson
nataliakc
magpy
agness1993
kimm1973
kinia2012
Ania_1234
oraz 96 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



lidka508
wlasnie zastanawialm sie nad scieciem swoich wlosow a ta fryzurma na prawde ladna
Krysia2012
bardzo ładne
Kurzasia00
ja mam takie