Ładne włosy :)
Polubili:
kimm1973
becia229
xoxokwiat
Franceska89
ol_czi
mysia1412
roseeana
12sylwia34
paulina0695
T91
oraz 96 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



lidka508
wlasnie zastanawialm sie nad scieciem swoich wlosow a ta fryzurma na prawde ladna
Krysia2012
bardzo ładne
Kurzasia00
ja mam takie