Ładne włosy :)
Polubili:
Fleur19
oli369
magpy
patusia2297
sowaparycja
wwwangelawww11
newborn
ewelinuuchaa
klaudiaa02
kolorowa99
oraz 96 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



lidka508
wlasnie zastanawialm sie nad scieciem swoich wlosow a ta fryzurma na prawde ladna
Krysia2012
bardzo ładne
Kurzasia00
ja mam takie