Ładne włosy :)
Polubili:
agness1993
Fleur19
x_patka
Wroneczka_xd
alicjanawror13
paulina0695
patusia2297
xoxokwiat
Blondii285
anczelson
oraz 96 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



lidka508
wlasnie zastanawialm sie nad scieciem swoich wlosow a ta fryzurma na prawde ladna
Krysia2012
bardzo ładne
Kurzasia00
ja mam takie