Ładne włosy :)
Polubili:
cohle
asiulkaxd7
pt92
kiniam123
roseeana
ula18
wera609
niniel
wwwangelawww11
ewelinuuchaa
oraz 96 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



lidka508
wlasnie zastanawialm sie nad scieciem swoich wlosow a ta fryzurma na prawde ladna
Krysia2012
bardzo ładne
Kurzasia00
ja mam takie