Ładne włosy :)
Polubili:
martynaiamelka
Pheebs
Spineczka11
kaerteraz
evelyn_66
19myszka98
KwasnaJakCytrynka
buteleczka111
wiper
Wroneczka_xd
oraz 96 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



lidka508
wlasnie zastanawialm sie nad scieciem swoich wlosow a ta fryzurma na prawde ladna
Krysia2012
bardzo ładne
Kurzasia00
ja mam takie