Ładne włosy :)
Polubili:
gosiaa66
tika0412
cohle
liimonqqa
Hankah1
kimm1973
matrioszka21
eternity01
Merry_moments
Franceska89
oraz 96 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



lidka508
wlasnie zastanawialm sie nad scieciem swoich wlosow a ta fryzurma na prawde ladna
Krysia2012
bardzo ładne
Kurzasia00
ja mam takie