Ładne włosy :)
Polubili:
kolunia008
noragrey
Nikkari
ol_czi
zperspektywynieba
blekitnookablondi
agness1993
klaudiaa02
balamucka
MadziaBarcikowska
oraz 96 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



lidka508
wlasnie zastanawialm sie nad scieciem swoich wlosow a ta fryzurma na prawde ladna
Krysia2012
bardzo ładne
Kurzasia00
ja mam takie