Ładne włosy :)
Polubili:
newborn
eternity01
nataliakc
siania93
wiper
agness1993
19myszka98
Spineczka11
paulina0695
mikaa05
oraz 96 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



lidka508
wlasnie zastanawialm sie nad scieciem swoich wlosow a ta fryzurma na prawde ladna
Krysia2012
bardzo ładne
Kurzasia00
ja mam takie