Ładne włosy :)
Polubili:
gosiaa66
kiniam123
evelyn_66
Ultrafashionable
kolorowa99
Salii123
carmeloveice
wlison
Blondii285
martucha46
oraz 96 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



lidka508
wlasnie zastanawialm sie nad scieciem swoich wlosow a ta fryzurma na prawde ladna
Krysia2012
bardzo ładne
Kurzasia00
ja mam takie