Ładne włosy :)
Polubili:
Salii123
Ulley
Hassen07
eternity01
anczelson
siania93
Merry_moments
ewelinuuchaa
helven
szyszak01
oraz 96 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



lidka508
wlasnie zastanawialm sie nad scieciem swoich wlosow a ta fryzurma na prawde ladna
Krysia2012
bardzo ładne
Kurzasia00
ja mam takie