Ładne włosy :)
Polubili:
Spineczka11
12sylwia34
ShineeElf92
wiper
matrioszka21
evelyn_66
roseeana
mikunia131313
Sasza12321
alicjanawror13
oraz 96 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



lidka508
wlasnie zastanawialm sie nad scieciem swoich wlosow a ta fryzurma na prawde ladna
Krysia2012
bardzo ładne
Kurzasia00
ja mam takie