Ładne włosy :)
Polubili:
wera609
jessiemary
Spineczka11
Hassen07
mysia1412
Eucliwood_Hellscythe
martynaiamelka
klaudiaa02
oli369
olka81292
oraz 96 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



lidka508
wlasnie zastanawialm sie nad scieciem swoich wlosow a ta fryzurma na prawde ladna
Krysia2012
bardzo ładne
Kurzasia00
ja mam takie