Ładne włosy :)
Polubili:
sweet_dreams5
kelis454
lidka508
kimm1973
kaolcia989
jessiemary
helven
eternity01
sowaparycja
becia229
oraz 96 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



lidka508
wlasnie zastanawialm sie nad scieciem swoich wlosow a ta fryzurma na prawde ladna
Krysia2012
bardzo ładne
Kurzasia00
ja mam takie