Więcej zszywek z tablicy

Mój konik! Autka :D

lato!
*****
....
<33
Subaru Impreza WRX...
A może bokiem...?
Płakałabym...
tez tak chcem!
świetny kolor :)
Subaru Impreza WRX...
Subaru Impreza i Państwo Mł...
Subaru Impreza...
Mitsubishi Lancer Evo