IZABELLALewczuk

IZABELLALewczuk

Dodane 10.08 o 1:19
Obserwuj

legi...

Zgłoś naruszenie

misienka

o mam takie same :) i muszę powiedzięc, że jako jedyne leginsy mi sie nie zsuwaja :)

 |  10.08 o 13:31   Pokaż odpowiedzi

OptymistycznaWariatka

ja tez mam ten problem ;<<

 |  10.08 o 12:57  

adamoni

muszę kupic sobie takie które będą trzymały się na miejscu bo te co mam zjeżdżają mi z pasa:(

 |  10.08 o 11:59  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: