łobuz Bazyl ;)
Polubili:
wariatkaa111
edzia1319
Sloneczko1990
fionkawow
blondexd
daruchaaa
gabi777
loovehemppp
kasia000218
YingYang
oraz 12 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:









Madness_
to jest kot mojej przyjaciółki;) bazyl, to istny szatan. Wszedzie wejdzie:)
drzewkooo
Ja mam rudasa Hugo. Czy Twój kot też tak wszędzie biega skacze włazi gdzie popadnie? :)
Duni
ojejku jakie oczka *o*