łobuz Bazyl ;)
Polubili:
kasia000218
blondexd
daruchaaa
fionkawow
wariatkaa111
95ilonka
gabi777
marlena2286
innadziwna
weronikabaran8
oraz 12 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:









Madness_
to jest kot mojej przyjaciółki;) bazyl, to istny szatan. Wszedzie wejdzie:)
drzewkooo
Ja mam rudasa Hugo. Czy Twój kot też tak wszędzie biega skacze włazi gdzie popadnie? :)
Duni
ojejku jakie oczka *o*