łobuz Bazyl ;)
Polubili:
Sloneczko1990
YingYang
marlena2286
essa1221
daruchaaa
wariatkaa111
kasia000218
loovehemppp
gabi777
kejti52742
oraz 12 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:









Madness_
to jest kot mojej przyjaciółki;) bazyl, to istny szatan. Wszedzie wejdzie:)
drzewkooo
Ja mam rudasa Hugo. Czy Twój kot też tak wszędzie biega skacze włazi gdzie popadnie? :)
Duni
ojejku jakie oczka *o*