Więcej zszywek z tablicy

Ulubione

...
piękna miejscówka też bym t...
Jest ogień, jest moc!
Zapom...
jedna wielka impreza -wszęd...
Najlepsza impreza w histori...
house party, house party ;]
Ulubione :)
moja tapeta ;3
jak często tak bywa? :C
Tak ciężko jest dostać od k...
Piękna istota :*
Uuuu :>
Coś czuję, że i ...
Przetestowane w wakacje, po...
Mydło do rąk o wyjątkowo or...
Mydło owe ma piękny, słodki...
słodkie.. :)
o jejku jejku ;3
Mrraśny ;)
Ładnaa :)
co nie?
noo :c
Ooooooo ;)
ojejej to się nazywa zaślep...
live is brutal
<3
Forehead kisses <3
Słodycz <3 !
Wybieram Ciebie :)
Paulaaa_

Paulaaa_ od muzzza

Dodane 9.11 o 22:30
Przypięte z <3
Obserwuj
<3

<3

Zgłoś naruszenie

donattka

saga zmierzch! albo grey.

 |  26.11 o 0:30  

Sylvja

50 twarzy Grey'a jak nic :D

 |  25.11 o 17:38  

BMTH

do ksiazki "Szeptem" mi to pasuje. Patch (glowny bohater) mial wlasnie czesto taki usmiech. A tak na marginesie ksiazka swietna. ;)

 |  24.11 o 10:04  

changedorothy

zmierzch - książka

 |  22.11 o 23:03  

anka15305

50 twarzy Grey'a ?? :)

 |  21.11 o 14:57  

PysiowaxD

<3

 |  16.11 o 19:21  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: