<3 nosiłybyście ?
Polubili:
izulaa
Tusieczka93
aguska1232
Slodziaaak
aasiulkaaa
urodzonawkwietniux3
unlimited
magda9701
Użytkownicy także przypinają:
















Slodziaaak
rozumiem, że to pytanie retoryczne :) jasne że bym nosiła! są cudne <3