<3 nosiłybyście ?
Polubili:
izulaa
aasiulkaaa
unlimited
Slodziaaak
aguska1232
Tusieczka93
magda9701
urodzonawkwietniux3
Użytkownicy także przypinają:
















Slodziaaak
rozumiem, że to pytanie retoryczne :) jasne że bym nosiła! są cudne <3