<3 nosiłybyście ?
Polubili:
izulaa
Slodziaaak
Tusieczka93
magda9701
unlimited
aguska1232
urodzonawkwietniux3
aasiulkaaa
Użytkownicy także przypinają:
















Slodziaaak
rozumiem, że to pytanie retoryczne :) jasne że bym nosiła! są cudne <3