<3 nosiłybyście ?
Polubili:
magda9701
Slodziaaak
unlimited
urodzonawkwietniux3
aasiulkaaa
Tusieczka93
aguska1232
izulaa
Użytkownicy także przypinają:
















Slodziaaak
rozumiem, że to pytanie retoryczne :) jasne że bym nosiła! są cudne <3