<3 nosiłybyście ?
Polubili:
Tusieczka93
aasiulkaaa
izulaa
urodzonawkwietniux3
Slodziaaak
aguska1232
magda9701
unlimited
Użytkownicy także przypinają:
















Slodziaaak
rozumiem, że to pytanie retoryczne :) jasne że bym nosiła! są cudne <3