<3 nosiłybyście ?
Polubili:
Tusieczka93
urodzonawkwietniux3
magda9701
unlimited
izulaa
aasiulkaaa
aguska1232
Slodziaaak
Użytkownicy także przypinają:
















Slodziaaak
rozumiem, że to pytanie retoryczne :) jasne że bym nosiła! są cudne <3