<3 nosiłybyście ?
Polubili:
Slodziaaak
magda9701
izulaa
unlimited
aasiulkaaa
urodzonawkwietniux3
aguska1232
Tusieczka93
Użytkownicy także przypinają:
















Slodziaaak
rozumiem, że to pytanie retoryczne :) jasne że bym nosiła! są cudne <3