<3 nosiłybyście ?
Polubili:
unlimited
izulaa
urodzonawkwietniux3
aasiulkaaa
Tusieczka93
magda9701
aguska1232
Slodziaaak
Użytkownicy także przypinają:
















Slodziaaak
rozumiem, że to pytanie retoryczne :) jasne że bym nosiła! są cudne <3