<3 nosiłybyście ?
Polubili:
unlimited
aguska1232
urodzonawkwietniux3
magda9701
izulaa
Tusieczka93
Slodziaaak
aasiulkaaa
Użytkownicy także przypinają:
















Slodziaaak
rozumiem, że to pytanie retoryczne :) jasne że bym nosiła! są cudne <3