<3 nosiłybyście ?
Polubili:
magda9701
izulaa
unlimited
Tusieczka93
aasiulkaaa
aguska1232
Slodziaaak
urodzonawkwietniux3
Użytkownicy także przypinają:
















Slodziaaak
rozumiem, że to pytanie retoryczne :) jasne że bym nosiła! są cudne <3