<3 nosiłybyście ?
Polubili:
Slodziaaak
aasiulkaaa
izulaa
magda9701
unlimited
aguska1232
Tusieczka93
urodzonawkwietniux3
Użytkownicy także przypinają:
















Slodziaaak
rozumiem, że to pytanie retoryczne :) jasne że bym nosiła! są cudne <3