Więcej zszywek z tablicy

Pomysły

pudełko, a w tym pudełku na...
Chokery - ozdoba, która dod...
...
Plecionka
Listownik
serducho
korona
diy
Domowe żelki bez dodatku cu...
...
piórka
DIY, handmade, pomysły.
domek z patyczków od lodów
,,,
diy, diy projects, diy craf...
super
Prezencik?
kawowy obraz
xxx
Coś  na święta
<33
kokardka
Kokardeczka
...
litery
...........
kaskur

kaskur od Rydzusiowa

Dodane 19.10 o 20:08
Przypięte z <33
Obserwuj

<33

Zgłoś naruszenie

konto-usunięte

A złożyłyście w wachlarzyk kilka kartek, tak jak jest pokazane na rysunku? Bo tam jest chyba co najmniej 10 takich.

 |  19.07 o 11:41  

_czekoladka_

po mojemu to je trzeba rozłożyć przytrzymując za te tasiemke ale pewna nie jestem , jak sama przetestuję, to na pewno odpowiem

 |  17.07 o 21:52  

superheromania

przyłączam się do pytania koleżanki na górze ;)

 |  17.07 o 20:08  

why_not

jak zrobic te "kulki" mi wychodzą zwykłe "płaskie" kwiatki ;ppp ?

 |  17.07 o 20:01  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: