Lubicie ?
<3
Polubili:
etoilee
StreetQueen
wera985
julaluczak
biedroneczka_98
littleblackmoon
kejti52742
nneverminnd
ChocolateHorse
olka29101996
Użytkownicy także przypinają:

























StreetQueen
jasna sprawa, choć żałuję, że milka nie robi gorzkiej czekolady :( spróbowałabym chętnie
OgaxD
Czy lubię ? Ja to kocham ! <3 *.*