Lubicie ?
<3
Polubili:
StreetQueen
julaluczak
biedroneczka_98
ChocolateHorse
littleblackmoon
kejti52742
olka29101996
etoilee
wera985
nneverminnd
Użytkownicy także przypinają:

























StreetQueen
jasna sprawa, choć żałuję, że milka nie robi gorzkiej czekolady :( spróbowałabym chętnie
OgaxD
Czy lubię ? Ja to kocham ! <3 *.*