Lubicie ?
<3
Polubili:
littleblackmoon
nneverminnd
kejti52742
wera985
olka29101996
StreetQueen
julaluczak
etoilee
biedroneczka_98
ChocolateHorse
Użytkownicy także przypinają:

























StreetQueen
jasna sprawa, choć żałuję, że milka nie robi gorzkiej czekolady :( spróbowałabym chętnie
OgaxD
Czy lubię ? Ja to kocham ! <3 *.*