Lubicie ?
<3
Polubili:
olka29101996
littleblackmoon
StreetQueen
kejti52742
nneverminnd
julaluczak
ChocolateHorse
etoilee
biedroneczka_98
wera985
Użytkownicy także przypinają:

























StreetQueen
jasna sprawa, choć żałuję, że milka nie robi gorzkiej czekolady :( spróbowałabym chętnie
OgaxD
Czy lubię ? Ja to kocham ! <3 *.*