Lubicie ?
<3
Polubili:
olka29101996
ChocolateHorse
biedroneczka_98
kejti52742
julaluczak
littleblackmoon
wera985
StreetQueen
etoilee
nneverminnd
Użytkownicy także przypinają:

























StreetQueen
jasna sprawa, choć żałuję, że milka nie robi gorzkiej czekolady :( spróbowałabym chętnie
OgaxD
Czy lubię ? Ja to kocham ! <3 *.*