Lubicie ?
<3
Polubili:
StreetQueen
ChocolateHorse
nneverminnd
biedroneczka_98
julaluczak
olka29101996
wera985
kejti52742
etoilee
littleblackmoon
Użytkownicy także przypinają:

























StreetQueen
jasna sprawa, choć żałuję, że milka nie robi gorzkiej czekolady :( spróbowałabym chętnie
OgaxD
Czy lubię ? Ja to kocham ! <3 *.*