Lubicie ?
<3
Polubili:
ChocolateHorse
StreetQueen
olka29101996
biedroneczka_98
julaluczak
kejti52742
wera985
etoilee
littleblackmoon
nneverminnd
Użytkownicy także przypinają:

























StreetQueen
jasna sprawa, choć żałuję, że milka nie robi gorzkiej czekolady :( spróbowałabym chętnie
OgaxD
Czy lubię ? Ja to kocham ! <3 *.*