lubicie kręcone ?
Polubili:
paris869
Madlene_
wolidaria
sushi1989
aga7859
kasiunia90099
shegirl17
juliet_93
szafran_
kasia5121223
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























konto-usunięte
piękne *-*
bbelieber
Chcialabym miec tak krecone jak ona ._. moje są raz falowane,raz proste, raz wygladam jak baran, chce takie jak ona albo lekko falowane .-. no ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi to co ma ._.
WeronaGrebowiec
zawsze chciałam mieć proste..no ale kręconych nie trzeba układać pół godziny ;D
Madlene_
Kocham <3 Proste też są piękne, ale moim zdaniem nudne...a kręcone włosy mają wariatki ( pozytywne oczywiście) ! : ))