lubicie kręcone ?
Polubili:
xoxoxo1
Kurenai3
sushi1989
szafran_
shegirl17
juliet_93
momo33
Paulinaa_yeah
kasiunia90099
paris869
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























konto-usunięte
piękne *-*
bbelieber
Chcialabym miec tak krecone jak ona ._. moje są raz falowane,raz proste, raz wygladam jak baran, chce takie jak ona albo lekko falowane .-. no ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi to co ma ._.
WeronaGrebowiec
zawsze chciałam mieć proste..no ale kręconych nie trzeba układać pół godziny ;D
Madlene_
Kocham <3 Proste też są piękne, ale moim zdaniem nudne...a kręcone włosy mają wariatki ( pozytywne oczywiście) ! : ))