Więcej zszywek z tablicy

...

Macie tak?
Niestety... :/
Tyle sie czekalo na te milo...
Razem przeciwko anoreksji!
Depilacja brazylijska czy m...
...
Czasem ide przed siebie i m...
Bo warto miec marzenia...♥
Czasem warto cofnac sie w c...
Nie biegnij za szybko przez...
No why?? ;C
...
New Frida ;*
<3<3<3
...
Tak!
Ooo <3
Nie badz jak wszyscy - spel...
Czasem po prostu trzeba prz...
...
Ciekawe ;p
... <3
Nawazniejsze - docenic co s...
Dokldnie ;)
Hm...
Proste!
SweetKitty

SweetKitty

Dodane 13.01 o 20:59
Obserwuj

Macie tak?

Polubili: IN204 misia098 elamalec11 Dais anusiek20 malaaa25 gosiqq kasia309 ahne_1991 Anaa777 oraz 3 innych użytkowników
Zgłoś naruszenie

ksiezniczkaaka

To boli, szczególnie kiedy opowiada mi o swoich randkach i "przygodach", a ja udaję, że mnie to nie rusza. dochodzę w tym do perfekcji...

 |  15.01 o 1:36  

Skaja

A jak :(

 |  14.01 o 20:09  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: