Więcej zszywek z tablicy
Też mam aparat ;/
ja mam jedno i drugie :D
aparat oczywiście xd
Uśmiech...? Aparat...? :D
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
0
1
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
bloodmary0191
Też mam aparat ;/
ale_kot
ja mam jedno i drugie :D
dementia
aparat oczywiście xd
Madwoman
Uśmiech...? Aparat...? :D