Macie taki aparat ?
:)
Polubili:
laurazimna
olcaap
anaka
lolitaa
doughnut
Love_Music
Urszulina
nevergoaway
emshia
hufsmoke
oraz 3 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























bloodmary0191
Też mam aparat ;/
ale_kot
ja mam jedno i drugie :D
dementia
aparat oczywiście xd
Madwoman
Uśmiech...? Aparat...? :D