Macie taki aparat ?
:)
Polubili:
hufsmoke
doughnut
ninanina
emshia
lolitaa
olcaap
laurazimna
Vans_123
nevergoaway
lamia92
oraz 3 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























bloodmary0191
Też mam aparat ;/
ale_kot
ja mam jedno i drugie :D
dementia
aparat oczywiście xd
Madwoman
Uśmiech...? Aparat...? :D