Macie taki aparat ?
:)
Polubili:
laurazimna
anaka
Vans_123
Urszulina
emshia
Love_Music
lamia92
nevergoaway
olcaap
lolitaa
oraz 3 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























bloodmary0191
Też mam aparat ;/
ale_kot
ja mam jedno i drugie :D
dementia
aparat oczywiście xd
Madwoman
Uśmiech...? Aparat...? :D